no
en

Kontaktpersoner

         

SALG

       
         
Markedsdirektør Salg Norge Salg Sverige Salg Danmark og  
Hroar Pedersen Asle Grimstad                   Magnus Dåppens           øvrige vest-Europa  
hroar@sandella.no
asle@sandella.no
magnus@sandella.se
Kim Garbers
 
T:  +47 702 45 112
T:  +47 702 45 106
T: +46 703 621 884
kga@sandella.dk
 
M: +47 952 55 112
M: +47 920 63 501
  T: +45 306 84 840  
 
       
Salg Storbritania Salg Finland Salg USA Salg Baltikum  
Townsend Systems             Paratex OY Vandyke + Associates Hroar Pedersen  
Barry Townsend Johan Kjellman          David van Dyke      
hroar@sandella.no
 
barrybarry@townsendsystems.co.fi
johan@paratex.fi
david@vandyke.com
T: +47 952 55 112
 
T:  +44 (0)20 8871 2569
T: +358 400 55 00 11
T: +001 616 437 4172
   
M: +44 (0)87 0058 5979
       
         
Salg Tsjekkia, Slovakia,        
Polen og Ungarn        
Jaroslav Štěrba        
jaroslav@superlonbaltic.eu
       
T:  +420 469 319584
       
M: +420 777 784842
       
         
         

FABRIKKER

       
         
Sandella Fabrikken AS Shape AS     Foam Construction AB    Superlon Baltic UAB  
Ingemar Eliassen Tor Steffensen Mikael Svensson Hans Preben Mehren  
Adm. dir Adm. dir Fabrikksjef Adm. dir.  
ingemar@sandella.no
tor@shape.no
mikael@foam-construction.se
hpm@mehren.no  
T:  +47 702 45 114
T: +47 922 45 499
T: +46 703 595 875
T: +47 905 18 422  
M: +47 952 55 114
       
       
Mekanisk avdeling      
Lars Johan Istad      
Avdelingsleder      
lars@sandella.no      
T: +47 907 41 527